Hayattan keyif aldığımız anları sıralamamız gerekse birçoğumuz için kahve ve çikolata ilk sıralarda yerini alır. Daha kokusuyla bizi kendine bağlayan kahve -özellikle Türk Kahvesiyse- tamamlayıcısı çikolata ile servis edilir. Bir de uzun zamandır görmediğimiz dostumuz gelmişse vazgeçimezlerimiz eşliğinde, tadına doyulmaz bir sohbet bizi bekler.

20160825_203311

Aroma Festival, kahve ve çikolata seven İzmirlileri, ortak zevkleri paylaşmak için bir araya getiriyor. Tarihi dokusuyla İzmir’in simgelerinden biri olan Alsancak Tren Garı’nda yapılacak festivalde sizleri bu muhteşem ikiliyi temsil eden marka ve firmalarla buluşmaya davet ediyor.

Fiat500’ün ana sponsor olduğu festivalde İtalyan ailesine ait Fiat500’leri yakından inceleme ve test sürüşü yapma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca kahve çekirdeği kaplı Fiat500 aracını çok seveceğinize eminiz.

fiat500

23-24-25 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek festivalde, ünlü baristaların özenle seçtiği özel kahveleri, en iyi demlenmiş çayları içebilir; farklı çikolataları ve leziz tatlıları yiyebilirsiniz.

Workshoplar, etkinlikler, söyleşiler, ikramlar ve Power FM sponsorluğunda kaliteli Cazz Müzikleri eşliğinde keyifli ve dolu dolu bir üç gün sizleri bekliyor olacak.

Kahve, çikolata ve çay tadımlarının gerçekleşeceği, vagon sohbetleri, sergiler ve sokak sanatlarının yer alacağı bu özel festivalde biz de “Kahve Kadın Kitap” ailesi olarak yerimizi alacağız.

Festival biletlerini, üç ayrı gün için ayrı ayrı alabileceğiniz gibi kombine olarak da Biletix ‘ten temin edebilirsiniz.